• Wpisów: 16
  • Średnio co: 100 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:00
  • Licznik odwiedzin: 24 862 / 1703 dni
 
marekkownacki
 
Dziś opowiem Wam krótko, jak spędzam swój dzień z FOREVER. Skarby, jaka planuje firma towarzyszą mi z rana aż do wieczora:)
Chcę aby mój system istniał w jak najdoskonalszej kondycji, niestety, przebywanie w pośpiechu, stres, jedzenie przekąsek (oj, lubię czasem pofolgować;) sprawiają że moje włosy, skóra i paznokcie mogą sterczeć się słabe, a serce nie nadąży za tempem…
Tradycyjnie, również na czczo wypijam łyżkę Aloe Gel. Dołączam do tego ilość Nature Min, Pola Zieleni oraz Gin Chia, jakie pomaga dużo niż kawa- bo łagodniej, ale dłużej.
Buzię myję Aloesowym mydełkiem, tonizuję Aloe First, następnie nakładam Galaretkę aloesową i Aloesową emulsję nawilżającą (moja ulubiona:). Myję ząbki przy pomocy Pasty aloesowo- propolisowej:)
W rytmie dnia by dodać sobie sił piję Herbatę z kwiatem aloesu, która powoduje przemianę sprawy i wspomaga pracę całego organizmu.
Wieczorem sięgam po Aloesowe mydełko, Aloe First oraz Krem aloesowo- propolisowy, który ułatwia fakturę skóry. Ząbki oczyszczam Pastą aloesową. Gdy odczuwam się spięta, zażywam kolejną porcję Nature Min, zawsze w środowisku Aloe Gel:)
Forever to mój ćwicz na coś i zdrowie. Lekkie i dobre produkty- czy już doświadczyli?
W innym odcinku- będę mamą, czyli suplementacja w ciąży z FOREVER:)
aloe first z Aloesu jest związaniem naturalnie stabilizowanego miąższu aloesowego z salicylanem metylowym a dodatkowo olejkiem eukaliptusowym. Dzięki temu aloe heat lotion działa rozgrzewająco na zmarznięte stopy, zapobiegając i przeciwdziałając w obecny zabieg przeziębieniom. Aloesowa aloe firstjest niezbędna ludziom a bez żadnych limitów. Maść Rozgrzewająca z Aloesu traktowana stanowi w ciągu bycia łamania w kościach i bólów reumatycznych. Po specyfik, jakim stanowi aloe first Aloe Verasięgają osoby podczas infekcji czy grypy. Niezwykle ochoczo aloe first Aloe Vera stosowana podczas problemów spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub kręgosłupa.

ester metylowy kwasu o-hydroksybenzoesowego, który stoi w Aloesowej emulsji Rozgrzewającej wykazuje także nikłe oddziaływanie przeciwbakteryjne oraz złuszczające. Salicylan metylu, który potrafi aloesowa aloe first znajduje zastosowanie tradycyjnie w troskach stawowych na polu reumatycznego zapalenia stawów i więcej w zmianach zwyrodnieniowych stawów. Salicylan metylu, który żyje w Maści Rozgrzewającej z Aloesu wykorzystywanyjesy również przy bólach na polu dny moczanowej a również w bólach spowodowanych urazami bez naruszenia powłok skórnych.

Wszelkie wcześniej przedstawione powody a też cała gąszcz innych wchodzi na fakt, iż coraz popularniejsza grupa ludzi myśli o to żeby Maść Rozgrzewająca z Aloesu wydobywała się w ich małej apteczce. Subtelny masaż przy zachowaniu Aloe Heat Lotion dostarcza dotkniętym bólem tkankom łagodzącego, przyjemnego ciepła, pomagającego łatwiej znieść wszelkiego typu ból. aloesowa aloe first łagodzi jednocześnie bóle tak zwane korzonkowymi, jak i nadciągniętych mięśni oraz dotkniętych artretyzmem stawów. Salicylan metylowy pochodny aspiryny, powiązany z olejkiem eukaliptusowym i naturalnym miąższem Aloe Vera, powodują iż po Aloesową emulsję rozgrzewającą sięgamy w przebiegu przeziębień, a także grypy.
www.aloesforever.eu/(…)uniwersalny-preparat-aloesow…
aloe first.jpg

Nie możesz dodać komentarza.